EUR

LVL
Pārveidot EUR uz LVL
EUR = 0 LVL

IZZI

piektdiena, 22. maijs
 

Kas ir IZZI Prime internets?

Ar IZZI Prime internetu Tu iegūsti ne tikai ātru, drošu, mūsdienīgu un visai ģimenei pieejamu internetu, bet arī sistēmu, kas nodrošina ērtu Tavās mājās izmantojamo iekārtu vadību.

Wi-Fi sistēma
Wi-Fi – māja bez vadiem. Izveidojot bezvadu interneta sistēmu, Tu vari to neierobežoti izmantot visām mājās esošajām ierīcēm ar Wi-Fi atbalstu, turklāt piekļūt koplietošanas esošajiem datiem ar jebkuru no tām. Tu vari saņemt mājas iekšējā tīkla ātrumu no 25 Mbit/s līdz pat 300 Mbit/s.

LAN interneta pieslēgumi
LAN internets – visai ģimenei! Tu vari pieslēgt internetu ar tīkla vadu līdz pat 4 stacionārajiem datoriem vienlaikus. Tātad visa Tava ģimene vienlaikus var baudīt neierobežotu piekļuvi internetam – darbam, mācībām un izklaidei.

Mediju servera funkcija
Vienkārši savienot! Pieslēdz datu nesēju tīklam un piekļūsti mūzikas, video vai foto failiem no jebkuras atbilstošas ierīces! Jebkura atbilstoša atskaņošanas ierīce, kura pieslēgta tīklam ar vadu vai Wi-Fi, var atskaņot failus tieši no datu nesēja. Šī iespēja ir īpaši ērta, ja Tavam televizoram ir Wi-Fi atbalsts.

Tīkla glabātavas funkcija (NAS)
Tas ir visvieglākais veids, kā padarīt Tavu pārnēsājamo ārējo disku pieejamu no jebkura datora Tavā mājas tīklā. Pieslēdzot ārējo disku, Tu vari straumēt mūziku, attēlus un video uz Tavu medija centru vai tīklā pieslēgtu televizoru. To visu Tu varat izmantot gan pieslēdzoties tīklam ar vadu, gan izmantojot bezvadu tīkla pieslēgumu.

Citu interneta protokola versiju atbalsts
Pakalpojums atbalsta interneta protokola versijas IPv6 un IPv4. Tev nebūs nekādu neērtību, saskaroties ar IPv6 adresēm.

Tīkla vadības sistēma
Tev ir iespēja ierobežot katra mājās esošā un tīklam pieslēgtā datora interneta lietošanas laiku. Tu vari arī aizliegt vai atļaut izmantot atsevišķas interneta adreses, paplašinājumus utt.

Vai IZZI Prime interneta lietošanai nepieciešams modems?

IZZI Prime interneta lietošanai tiek uzstādīts multifunkcionālais rūteris FRITZ!Box, kas ir aprīkots ar iebūvētu kabeļmodemu.
Izmantoto interneta tehnoloģiju un pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamo FRITZ!Box modeli iespējams precizēt IZZI Zvanu centrā, norādot precīzu vēlamā pieslēguma adresi un vēlamā pakalpojuma funkcionalitāti.

Kas ir multifunkcionālais rūteris FRITZ!Box un ko tas nodrošina?

Multifunkcionālais rūteris FRITZ!Box ir kabeļmodems, kas paredzēts darbībai ar kabeļsavienojumu. FRITZ!Box darbojas kā interneta piekļuves punkts un kā telefonu sistēma, veicot telefona zvanus caur internetu. Pateicoties iebūvētajam kabeļsavienojumam, Jūs varat pievienot FRITZ!Box tieši pie kontaktligzdas, tādā veidā izveidojot savienojumu starp Jūsu datoru un kabeļsavienojumu.